12 Mayıs 2009 Salı

Yaman Efe' '1'', Yağız Berke''12'' YAŞINDAAA...

NİCE MUTLU YAŞLARA KUZUCUKLARIM:)))
Yaman Efe iş başında,bize yardım ediyor:)))
Zencefilli kurabiyelerimiz...

Misafirlere vereceğimiz hediyeler...
Abimizin pastası...
Miniğimizin pastası...


Ezgi ve Gamze ablalarımız...2 haftalık bir gecikme ile yazdığımdan dolayı bloğumuzu takip eden arkadaşlarımızdan özür dileriz. Malum okullarında kapanmasına az kaldığından not verme telaşım var o yüzden bloğumuzu ihmal ettiğimin farkındayım.
Evet gelelim doğumgünümüze, Aynı gün doğmalarının mutluluğu herşeye değer. Yağız Berke ve Yaman Efe'nin beraber kutladıkları ilk doğumgünü olduğu için herşeylerinin özel ve güzel olmasına özen gösterdik. Bunun için oldukçada masraf yaptık ama gecenin sonunda herkesin mutlu evine dönmesi herşeye değdiğini gösterdi.
Gelelim hazırlıklara; Oğluşlarımız için çok güzel iki kocaman pasta yaptırdık, Yağız Berke'nin ki SÜNGER BOB'lu, Yaman Efe'mizin ki YATAĞINDA UYUYAN BEBEK temalıydı. Doğumgünümüz yemekli olduğundan evde pek birşey hazırlamadım ama giderken verilmek üzere misafirlerimize süprizlerimiz vardı. Her aileye verilmek üzere poşetler hazırladık, içlerinede kendi ellerimle yaptığım çubuklu zencefilli kurabiyelerden, takılarını koymaları için minik ahşap kutular veya kitap şeklinde kutular koyduk. Kutuların içine de bebek şeklindeki çikolatalardan koyduk. Ayrıca çamaşırlarlarının içine veya arabalararına asmaları için minik cam kaselerin içinde süslü lavanta keseciklerinden koyduk, hediye kutularında yardımlarından ve özverisinden dolayı İstanbul'dan "Zümrüt Ablamıza" çok teşekkür ederiz.
Salonun süslemeleri muhteşemdi, yolladığımız her süsü ayrı güzellikte süsledikleri için Ilıcadaki abilerimize de çok teşekkür ederiz. Kapının girişinden itibaren yazılarla, balonlarla ve değişik süslemelerle herşeyi çok güzel düşünmüşlerdi.
Yaman Efe'mize "ÖRÜMCEK ADAM" kıyafeti giydirdim ve çok sevimli oldu, abimiz de çok şıktı tabi ki. Yağız Berke daha bilinçli olduğu için keyfi yerindeydi ve arkadaşları ile gece boyunca eğlendi. Yaklaşık 80 kişilik bir davetli gurubumuz vardı. Üniversiteden de şarkı söyleyen bir abla gecemize neşe kattı, herkes çoşkuyla eğlendi:)))
Gelen misafirlerimizde Yağız Berke ve Yaman Efe için çok cici hediyeler getirmişlerdi, keselerine bereket...
Yaman Efe hiç huysuzlanmadı hatta gecenin yarısı olduğunda hala masanın üzerinde şişeye kapağını takmaya çalışıyordu:)))
Allahım bu güzel duyguları yaşamak isteyen herkese nasip etsin İnşallah, herkesin evladını kendilerine bağışlasın...

Yaman Efe traş olduuu:)))
10 mayıs anneler gününde Yaman Efe'miz ilk traşını oldu:)Maşallah kuzucuğumuz hiç zorluk çıkarmadı ama traştan sonra Yağız Berke'nin bebekliğine iyice benzedi:)))

PINAR SÜT:)))

Yağız Berke abimiz ve miniğimiz Yaman Efe nin Pınarçocuk sitesinde kendi filmimizi yaptık:)))

http://www.pinarcocuk.com.tr/index.php?id=d5a6c99c922f6812fee92973a43ce0db
http://www.pinarcocuk.com.tr/index.php?id=838e8df20d6fb35ee999c93c416ecc36
Backgrounds From FreeGlitters.Com
Backgrounds From FreeGlitters.Com